تک پال

قوانین سایت

عضویت:

تمامی اعضایی که در سایت تک پال ثبت نام می نمایند ملزم می شوند تا قوانین و مقررات ذیل و نیز تغیییراتی که در آینده در آن ایجاد می شود را بپذیرند:

شرایط و محدودیت های استفاده :

استفاده از خدمات این وبسایت منوط به رعایت شرایط و ضوابط سایت است و تک پال می تواند در صورت نقض , سرویس و یا دسترسی شما را حتی بدون اطلاع قبلی قطع نماید .
اعضای وب سایت باید بالاتر از 15 سال سن داشته باشند. کاربر خود موظف به حفظ کلمه عبور و آدرس پست الکترونیک خود می باشد و از در اختیار قرار دادن آنها به دیگر اشخاص جداً خودداری نماید ، در غیر این صورت تمام مسئولیت های هر گونه سوء استفاده های احتمالی بر عهده کاربر می باشد. .
جهت بالا بردن ضریب امنیت حساب کاربری خود می بایست به صورت دوره ای نسبت به تغییر کلمه عبور خود اقدام نمایید تک پال پس از فعال سازی اکانت کاربری، هیچ مسئولیتی در قبال هر گونه سوء استفاده های احتمالی از حساب کاربر را نداشته و کاربر خود موظف به حفظ کلمه عبور و آدرس پست الکترونیک خود می باشد.

با توجه به آنکه تک پال دارای سیستم امنیتی جهت ورود به سیستم می باشد در صورتی که نام کاربری و کلمه عبور بیش از 5 بار اشتباه وارد گردد ، حساب شما به حالت تعلیق تبدیل خواهدشد ، همچنین لازم به ذکر است که بدون در اختیار داشتن اطلاعات حساب کاربری تک پال (و یا اطلاعات اکانت ایمیل عضو شده در سیستم جهت بازیابی کلمه عبور) امکان ورود به حساب شما مقدور نمی باشد.
در صورت مشاهده تراکنش و یا فعالیت مشکوکی در حساب کاربر ،تک پال می تواند وجه مورد نظر را تا زمان تعیین وضعیت و تحویل سفارش مسدود کند. بدیهی است پس از تعیین وضعیت مبلغ را به حساب کاربر واریز می گردد.
انتقال وجه به صورت داخلی (حساب تک پال یک فرد به حساب تک پال فرد دیگر ) در وبسايت شامل هيچ هزينه اعم از کارمزد يا موارد مشابه نمي باشد. همچنين ورود وجه از طريق هر درگاهی در تک پال، شامل هيچ هزينه اضافی نبوده و وجه انتقالی عينا به حساب مقصد، منتقل خواهد شد.
در حال حاضر کارمزد کسر شده برای تراکنش های خروجی از تک پال (برای عموم کاربران معادل 2.5% از رقم خروجی مي باشد . ضمنا چنانچه تکپال قصد اعمال تغيير در اين رقم را برای عموم کاربران داشته باشد باید قبلا کاربران خود را از اين تصميم، مطلع سازد.
برای کاربران از زمان درخواست خروج وجه تا زمان واريز به حساب ممکن است زمانی بين 1 تا 4 روز کاری سپری شود. اين زمان به سبب اطمينان از صحت تراکنش های ورودی و بر طبق سياست امنيت اطلاعات تکپال ميباشد.
ساير تراکنش های ورودی و خروجی بر اساس قوانين داخلی بانک های جمهوری اسلامی و شبکه شتاب انجام ميشود.
سايتهايی که از سرويس تک پال استفاده مي کنند، دارای قوانين و مقررات خاص خود مي باشند. تک پال از کاربران خود ميخواهد قبل از هرگونه خريد از اين وبسايتها قوانين و سياست امنيت اطلاعات آنها را مطالعه نموده و سپس نسبت به خريد اقدام کنند. چرا که در صورت سوء استفاده های احتمالی، مسئوليتی بر عهده تک پال نيست . چنانچه در مورد وجه منتقل شده اختلاف به وجود آيد یا خریدار ، کالای مورد نظر را در طی زمان مشخص دریافت نکرده باشد وجه در حساب تک پال می ماند ( وجه بلوکه میشود) تا پس از تایید خریدار وجه مورد نظر به حساب فروشنده منتقل شود .
کاربر تک پال که به عنوان فروشنده فعاليت مي کند، موظف است نسبت به ارسال کالا و يا ارائه خدمات فروخته شده از طريق اينترنت رسيد اخذ نمايد و پايگاه داده جداگانه ای جهت نگهداری تاييديه مشتری، در خصوص کالا يا خدمات تحويل داده شده داشته باشد. بديهی است که هرگونه مسئوليت، در زمينه کيفيت يا کميت کالای ارائه شده و نيز ارسال آن بر عهده فروشنده می باشد و در صورت اعلام مشتری مبني بر عدم دريافت کالا، فروشنده موظف به ارائه رسيد دريافت شده از سوی مشتری مي باشد.
فروشنده موظف است برای هر نوع از کالاهایی که در سایت جهت فروش قرار میدهد یک کد اختصاص دهد و کاربر بتواند پس از خرید کالا رسید دیجیتالی تایید شده از سوی تک پال را در حساب کاربری خود ببیند . البته چنانچه پرداخت کننده نيز عضو تک پال باشد، امکان مشاهده جزئيات تراکنش وی، درون کنترل پنل شخصی خود نيز وجود دارد.