تک پال

درباره ما

شرکت فناوری اطلاعات پارس اعتماد تکتا در قالب یک شرکت سهامی خاص، فعالیت خود را در عرصه های گوناگون فناوری اطلاعات و با ماموریت تخصصی ارائه خدمات و محصولات گسترده سخت افزاری و نرم افزاری از جمله خدمات طراحی وب سایت، ارتقا رتبه وب سایت، امنیت وب سایت، پیاده سازی شبکه و برقراری امنیت، نگارش انواع برنامه و نرم افزار و اجرای پروژه های مختلف و نهایتا ارائه کلیه خدمات مرنبط در حوزه فناوری اطلاعات نموده است.

این شرکت به منظور ارائه خدمات مهندسی و مشاوره در زمینه های مختلف فناوری اطلاعات و ارتباطات و همگام بودن با پیشرفت های تکنولوژی روز دنیا و بهره جستن از امکانات و دانش فنی غنی و کارشناسان زبده و با تجربه همواره سعی در جلب رضایت و اعتماد کاربران محترم را داشته است.
توکل بر خداوند منان، اتکا بر اصول و ارزشهای اخلاقی ، همکاری با کارشناسان مجرب و استفاده صحیح از ابزارهای فناوری اطلاعات، سرلوحه این شرکت می‌باشد.
صداقت در گفتار و رفتار، نوآوری و افزایش کیفیت در ارائه خدمات و در نهایت رضایت مشتریان، به عنوان هدف اصلی این شرکت می‌باشد.
شرکت فناوری اطلاعات پارس اعتماد تکتا یکی از چندین زیر مجموعه شرکت پتونیا می باشد. شرکت پتونیا در سال 1370 بعنوان اولین و بزرگترین شرکت تخصصی در زمینه های ارتینگ، حفاظت در برابر صاعقه، سیستم‌های جوش احتراقی و سیستم‌های حفاظت کاتدیک تأسیس گردید.

شرکت پتونیا